Конкурс інноваційних ідей

Конкурс інноваційних ідей розпочато!

Запропонуйте цікаву ідею та отримайте шанс виграти:

- iPad mini;

- iPad air;

- Потужний ноутбук.

Зареєструвати власну ідею школярі, студенти та науковці мають можливість до 10 жовтня.

Кращі ідеї будуть обрані комісією з фахівців у інноваційній сфері:

3 - серед школярів;

3 - серед студентів;

3 - серед науковців.

Кращі будуть представлені громадськості 21 жовтня в конферент-залі за адресою вул. Шевченка, 28. Переможці отримають цінні призи, всі інші теж не залишаться без нагородження.

24 жовтня кращі ідеї будуть представлені на бізнес-форумі у місті Сучава, Румунія, а 29 жовтня - перед потенційними інвесторами у місті Кишинів, Молдова.

Також в рамках "Тижня інновацій" будуть проведені наступні інформаційні заходи:

8 жовтня - "Start-up. Історія успіху";

Адреса: площа Центральна, 7 (ЧТЕІ КНТЕУ, актовий зал), початок заходу о 14.00.

10 жовтня - "Процес бізнес-планування: реалізація бізнес-ідеї";

Адреса: площа Центральна, 7 (ЧТЕІ КНТЕУ, актовий зал), початок заходу о 12.00.

24 жовтня - "Проблематика фінансування проектів по трансферу технологій"

Адреса: вул. Шевченка, 28 (конференц-зал), початок заходу о 12.00.

Цей проект фінансується Європейським Союзом.Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Буковинський центр реконструкції та розвитку, Агенція інновацій та трансферу технологій, Сучавська Торгово – промислова палата, Румунський винахідницький інститут – IRIIS. Вони ні в якому разі не можуть сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.
Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.