Готель для тварин

 

  1. I.                  РЕЗЮМЕ

Назва проекту

Готель для тварин

Назва заявника

«Чотири лапи»

Юридичний статус заявника

Приватний підприємець

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Поштова адреса:

провулок Буковинський, 28

Телефон: 

(робочий та мобільний) 

[код країни + код міста + номер телефону]

(+380372)52-88-49
+380992922702

Факс: [код країни + код

міста + номер телефону]

-

Контактна особа

Сташкевич А.Р., Бабух О.Т., Скоробогач Д.Д., Вудвуд В.В.

Електронна адреса

контактної особи:

Babukh_oksana@ukr.net

 

Веб-сторінка заявника (організації)

-

 

Термін реалізації проекту

Реалізація проекту планується розпочати з червня 2015 року.

Територія реалізації проекту

провулок Буковинський, 28

Бюджет проекту (власні та позикові кошти)

Власні кошти: грн. та %

Позикові кошти: грн. та %

Цілі проекту

Загальна мета проекту: Комерційна вигода, розширення спектру послуг в місті Чернівці

Специфічні цілі (завдання) проекту: вирішення проблем подорожей з тваринами, удосконалення інфраструктури міста Чернівці

Цільова (і) група (и)[1]

Жителі міста Чернівці

Фінальні бенефіціари (кінцеві вигодонабувачі)[2]

Міська рада в м. Чернівці, мешканці міста, інвестори, розробники проекту

Очікувані результати

Отримання прибутку, реалізація проекту за найкоротші строки

Заходи проекту (дії)

  1. Розробка бізнес-плану
  2. Дослідити актуальність проекту
  3. Реєстрація юридичної особи та отримання ліцензії на ведення господарської діяльності
  4. Залучення потенційних інвесторів
  5. Реалізація послуг перетримки тварин

Залучення потенційних клієнтів

Партнер(и) проекту[3]

Інвестори, маркетингові компанії

 

  1.                                    II.    ВІДПОВІДНІСТЬ ПРОЕКТУ ПОЛОЖЕННЮ КОНКУРСУ ТА ТЕРИТОРІЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

В даний час бізнес, пов'язаний з тваринами є стабільним і займає провідне місце серед найбільш прибуткових проектів. Зростають потреби людей, пов'язані з власним відпочинком, а, отже, і з забезпеченням комфорту своїм домашнім тваринам. Саме цим пояснюється затребуваність подібних проектів. У багатьох містах України вже діють готелі для тварин, але в м. Чернівці даний спектр послуг не є достатньо розвиненим.

Готель для тварин - спеціалізоване приміщення, що відповідає встановленим вимогам, для розміщення тварин тимчасово переданих їх власниками на утримання.

Цільовими групами нашого проекту є мешканці міста Чернівці, фінальними бенефіціарами виступають розробники проекту, інвестори, мешканці міста (як отримувачі наших послуг), міська рада Чернівців. Найголовнішими потребами мешканців міста Чернівці є безперешкодні подорожі по території країни та за її межі. Для вивозу-ввозу тварин потрібна мати такі документи: ветеринарний сертифікат (Veterinary Health Certificate), який дійсний протягом 24 годин від дати в'їзду, підтвердження зробленого щеплення проти сказу, яка дійсна протягом 9 місяців з 10-го дня від дати щеплення та інші документи, які проблематично оформити.

Перебуваючи в нашому готелі, домашні улюбленці будуть знаходитись в умовах максимального комфорту та під наглядом професійних фахівців.

Основними потребами для розробників проекту є отримання економічної вигоди та вкладення інвестиційних ресурсів. Головними труднощами виступають: високий рівень оподаткування малих та середніх підприємств, пошук відповідного приміщення з урахуванням всіх санітарно-епідеміологічних норм та інші.

Потребами інвесторів є пошук перспективних ідей, рентабельність інвестиційних вкладень і повернення  позикових коштів з відсотками. Головним ризиком для інвесторів являється збитковість обраного проекту та неповернення інвестиційного капіталу.

Міська рада Чернівців отримає вигоду у формі податкових відрахувань до бюджету міста, розширення інфраструктури та збільшення спектру послуг.

 

  1.      III.      ОПИС ДІЯЛЬНОСТІ ПО ПРОЕКТУ
  2. Цілі проекту. (Розгляньте вищі згадані цілі, вказані в розділі I)

Загальна мета проекту: Комерційна вигода, розширення спектру послуг в місті Чернівці

Специфічні цілі (завдання) проекту: вирішення проблем подорожей з тваринами, удосконалення інфраструктури міста Чернівці.

  1. 2.     Очікувані результати проекту

Отримання максимального прибутку, окупність проекту за найкоротший срок

Бюджет проекту 145 658 грн.

Основні групи зацікавлених сторін: розробники проекту, інвестори, міська рада та споживачі наших послуг.

Дане підприємство виникає і починає функціонувати під впливом зростання потреб населення. Власники домашніх тварин зацікавлені в тому, щоб їх улюбленець був у безпеці і оточений увагою і комфортом під час їх подорожі або відрядження. Саме для надання послуг з перетримки тварин в комфортних і професійних умовах і створюється даний готель. Запорукою успіху може бути те, що на сьогоднішній день це буде єдина в місті готель для тварин, але потреба в них вже відчувають багато власників домашніх тварин.

Заходи:

І етап.

1.   Розробка бізнес плану

2.   Вивчення кон’юнктури ринку

3.   Дослідити актуальність проекту для м. Чернівців

ІІ етап

1.   Реєстрація

2.   Отримання ліцензії на ведення господарської діяльності

3.   Залучення потенційних інвесторів

4.   Купівля зоологічного обладнання

5.   Залучення кадрів

6.   Залучення клієнтів шляхом ефективного маркетингу

ІІІ етап

1. Реалізація перетримки тварин, послуг кінолога та ветеренара.

2. Шляхи максимізації прибутку

3. Освоєння ринку з подальшим розширенням.[1] Цільові групи - це особи/організації, на яких буде здійснено прямий позитивний вплив відповідно до мети проекту.

[2]  Фінальні бенефіціари отримають користь від реалізацій проекту у довгостроковій перспективі на рівні суспільства або галузі в цілому.

[3] Додайте стільки рядків, скільки партнерів залучено до вашого проекту.

Цей проект фінансується Європейським Союзом.Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Буковинський центр реконструкції та розвитку, Агенція інновацій та трансферу технологій, Сучавська Торгово – промислова палата, Румунський винахідницький інститут – IRIIS. Вони ні в якому разі не можуть сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.
Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.