«Передайте за проїзд, будь ласка»

  1. I.                  РЕЗЮМЕ

Назва проекту

«Передайте за проїзд, будь ласка»

Назва заявника

Студентки 142 групи

Юридичний статус заявника

ФОП

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Поштова адреса:

 

Телефон: 

(робочий та мобільний) 

[код країни + код міста + номер телефону]

0981046115

0989117748

Факс: [код країни + код

міста + номер телефону]

 

Контактна особа

Бевзюк Ольга Олегівна, Глушко Тетяна Валентинівна

Електронна адреса

контактної особи:

bevziuk.olga@bk.ru, TanavaKov@mail.ru

Веб-сторінка заявника (організації)

 

 

Термін реалізації проекту

8 років

Територія реалізації проекту

місто Чернівці

Бюджет проекту (власні та позикові кошти)

Власні кошти: грн. та %

41000 грн. (10%)

Позикові кошти: грн. та %

369000 грн. (90%)

Цілі проекту

Загальна мета проекту:

Покращення, та при цьому спрощення для пасажирів, процесу оплати за проїзд у маршрутному транспорті 1А.

Специфічні цілі (завдання) проекту:

-          встановлення турнікетів та валідаторів на 6 маршрутках «1А»;

-          введення карток для оплати проїзду.

Цільова (і) група (и)[1]

жителі міста Чернівці (працюючі, студенти, школярі)

Фінальні бенефіціари (кінцеві вигодонабувачі)[2]

 

Очікувані результати

Позитивний соціальний ефект

Заходи проекту (дії)

 

Партнер(и) проекту[3]

Чернівецька міська рада

 

 

  1.          II.      ВІДПОВІДНІСТЬ ПРОЕКТУ ПОЛОЖЕННЮ КОНКУРСУ ТА ТЕРИТОРІЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

Оплата за проїзд – ключове джерело доходів будь-якого транспортного підприємства. Автоматизована система оплати проїзду та обліку пасажирів дозволяє значно спростити та покращити цей процес як для пасажира, так і для перевізника.

Наш проект допоможе розв’язати багато проблем пов’язаних з проїздом в маршрутному транспорті. Сьогодні в Чернівцях, ще немає подібної системи, впровадження якої би позитивно позначилось на загальному комфорті перевезень.

Насамперед даний проект спрямований на жителів міста Чернівці, а саме працюючих, студентів та школярів, які найчастіше користуються маршрутками, як основним громадським транспортних засобом.

До складу нової системи будуть входити турнікети, валідатори, термінали водія та пристрої для поповнення карток. Дане обладнання дасть змогу пришвидшити посадку в т/з, зменшити кількість нелегальних пасажирів та попередити привласнення водіями та кондукторами коштів за продані квитки.

 

 

 

 

 

  1.      III.      ОПИС ДІЯЛЬНОСТІ ПО ПРОЕКТУ

Основними цілями проекту «Передайте за проїзд, будь ласка» є:

-                     встановлення турнікетів та валідаторів на 6 маршруток «1А»  (маршрутний транспорт «1А» буде обладнаний турнікетами з валідаторами, на яких буде напис « Сплачуйте проїзд карткою». Оплата здійснюватиметься при посадці в т/з за допомогою пластикових карток з чіпом, який реагуватиме на турнікети.);

-                     введення карток для оплати проїзду (вводитиметься два види карток – одноразові (1 проїзд) та багаторазові (на певну кількість проїздів).

За допомогою даного проекту ми намагаємось домогтися популярності маршрутного транспорту через гнучку систему оплати.  Постійні пасажири будуть платити менше, ніж зараз. Також пасажирам не потрібно витрачати час на оплату проїзду, отримання здачі, вони зможуть заздалегідь поповнити картку використовуючи термінали. А власники маршруток будуть отримувати на початку  місяця гроші  від продажу карток і зможуть планувати свою  подальшу роботу.

Проект спрямований на позитивний соціальний ефект. Ми сподіваємось на розуміння власників маршруток та пасажирів, з приводу необхідності запровадження нововведень щодо системи оплати за проїзд.

 [1] Цільові групи - це особи/організації, на яких буде здійснено прямий позитивний вплив відповідно до мети проекту.

[2]  Фінальні бенефіціари отримають користь від реалізацій проекту у довгостроковій перспективі на рівні суспільства або галузі в цілому.

[3] Додайте стільки рядків, скільки партнерів залучено до вашого проекту.

Цей проект фінансується Європейським Союзом.Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Буковинський центр реконструкції та розвитку, Агенція інновацій та трансферу технологій, Сучавська Торгово – промислова палата, Румунський винахідницький інститут – IRIIS. Вони ні в якому разі не можуть сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.
Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.