Тренінг на тему: "Інструменти інноваційної діяльності"

27 11 2015

27 листопада 2015 року в рамках проекту «Формування мережі інституцій інноваційної інфраструктури транскордонного регіону» MIS-ETC 1498, який реалізовується Буковинським центром реконструкції і розвитку, Чернівецькою міською радою, Агенцією інновацій та трансферу технологій (Республіка Молдова), Торгово-промисловою палатою (Румунія, Сучава), Румунським винахідницьким інститутом – IRIIS (Румунія, Яси), відбудеться серія тренінгів з покращення професійних навичок для працівників інноваційних інституцій, включаючи тренінг для тренерів з Румунії, Молдови та України.

Тренінг: Інструменти інноваційної діяльності

Спікер: Кирпушко Ярослав, голова спостережної ради кредитної спілки «Наші люди»

Цей проект фінансується Європейським Союзом.Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Буковинський центр реконструкції та розвитку, Агенція інновацій та трансферу технологій, Сучавська Торгово – промислова палата, Румунський винахідницький інститут – IRIIS. Вони ні в якому разі не можуть сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.
Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.