Проект «Формування мережі інституцій інноваційної інфраструктури транскордонного регіону» завершується

11 12 2015

 

 

 

 

Буковинський центр реконструкції та розвитку в рамках проекту «Формування мережі інституцій інноваційної інфраструктури транскордонного регіону» запрошує Вас взяти участь у фінальній конференції з приводу завершення проекту за участі румунських та молдовських експертів із інновацій, журналістів, представників влади, а також молодих науковців.

Конференція відбудеться 17 грудня о 11:00 годині за адресою: м.Чернівці, площа Театральна, 2, у приміщенні Буковинського державного медичного університету, 2 поверх,- конференц-зал.

 

 

 

 

Цей проект фінансується Європейським Союзом.Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Буковинський центр реконструкції та розвитку, Агенція інновацій та трансферу технологій, Сучавська Торгово – промислова палата, Румунський винахідницький інститут – IRIIS. Вони ні в якому разі не можуть сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.
Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.